महानिर्देशक

Dr. Govinda Prasad Sharma

डा. गोविन्द प्रसाद शर्मा

महानिर्देशक
015521323

योजना, अनुगमन तथा व्यवस्थापन महाशाखा

Ms. Januka Pandit

श्री जानुका पण्डित

उप-महानिर्देशक
01-5521127

योजना, कार्यक्रम तथा अनुगमन शाखा

श्री सुनिल कुमार सिंह

श्री सुनिल कुमार सिंह

वरिष्ठ कृषि अर्थ विज्ञ
विष्णुकान्त सेढाई

विष्णुकान्त सेढाई

कृषि अर्थ विज्ञ
श्री सन्तोष भण्डारी

श्री सन्तोष भण्डारी

कृषि प्रसार अधिकृत

बजार विकास, आर्थिक विश्लेषण तथा तथ्याङ्क शाखा

डा. महादेव प्रसाद पौडेल

डा. महादेव प्रसाद पौडेल

वरिष्ठ कृषि अर्थ विज्ञ
श्यामराज विष्ट

श्यामराज विष्ट

कृषि अर्थ विज्ञ
श्री छेदी प्रसाद यादव

श्री छेदी प्रसाद यादव

तथ्याङ्क अधिकृत
महेश सापकोटा

महेश सापकोटा

कृषि अर्थ विज्ञ

प्रशासन शाखा

श्री सुशीला अधिकारी

श्री सुशीला अधिकारी

उप-सचिव
श्री  लिलु गिरि

श्री लिलु गिरि

शाखा अधिकृत
रविना देवकोटा

रविना देवकोटा

नायब सुब्बा
श्री राम प्रसाद घिमिरे

श्री राम प्रसाद घिमिरे

नायब सुब्बा
श्री अर्जुन प्रसाद घिमिरे

श्री अर्जुन प्रसाद घिमिरे

नायब सुब्बा
प्रतिक्षा गौतम

प्रतिक्षा गौतम

खरिदार
श्री विन्दु घिमिरे

श्री विन्दु घिमिरे

खरिदार

प्रशासन (आर्थिक)

श्री खगेन्द्र पुलामी

श्री खगेन्द्र पुलामी

लेखा अधिकृत
श्री गीरीराज रेग्मी

श्री गीरीराज रेग्मी

लेखापाल

कृषि उत्पादकत्व महाशाखा

Ms. Januka Pandit

श्री जानुका पण्डित

उप-महानिर्देशक
01-5525190

वागवानी विकास शाखा

श्री रिती सिंह

श्री रिती सिंह

बरिष्ठ वागवानी विकास अधिकृत
रञ्‍जु महर्जन

रञ्‍जु महर्जन

वागवानी विकास अधिकृत

बाली विकास शाखा

सुमा कार्की

सुमा कार्की

बरिष्ठ बाली विकास अधिकृत
श्री उज्ज्वला शाहु श्रेष्ठ

श्री उज्ज्वला शाहु श्रेष्ठ

बाली विकास अधिकृत

व्यवसायिक किट विकास शाखा

श्री बुद्धि राम भट्टराई

श्री बुद्धि राम भट्टराई

वरिष्ठ बाली संरक्षण अधिकृत

माटो विकास शाखा

डा. चन्द्र रिसाल

डा. चन्द्र रिसाल

बरिष्ठ माटो विज्ञ
भिष्मकान्त घिमिरे

भिष्मकान्त घिमिरे

माटो विज्ञ

प्रविधि तथा समन्वय महाशाखा

Ms. Januka Pandit

श्री जानुका पण्डित

उप-महानिर्देशक
01-5521356

प्रविधि विस्तार शाखा

श्री हिक्मत कुमार श्रेष्ठ

श्री हिक्मत कुमार श्रेष्ठ

वरिष्ठ कृषि प्रसार अधिकृत
प्रज्ञा श्रेष्ठ

प्रज्ञा श्रेष्ठ

कृषि प्रसार अधिकृत
सम्झना लामिछाने (भुसाल)

सम्झना लामिछाने (भुसाल)

वाली विकास अधिकृत

कृषि ईञ्‍जिनियरिङ्ग तथा पोष्ट हार्भेष्ट शाखा

ई. प्रभात दत्त

ई. प्रभात दत्त

कृषि ईन्जिनियर
श्री माधव सिंह विष्ट

श्री माधव सिंह विष्ट

सब ईन्जिनियर

कृषि उत्पादन सामाग्री व्यवस्थापन शाखा

हिक्मत कुमार श्रेष्ठ

हिक्मत कुमार श्रेष्ठ

वरिष्ठ कृषि प्रसार अधिकृत
०१-५५२५१९०
doaproduction18@gmail.com
प्रमिला वाग्ले

प्रमिला वाग्ले

वागवानी विकास अधिकृत
श्रृजना मरासैनी

श्रृजना मरासैनी

वाली विकास अधिकृत

बाली संरक्षण शाखा

श्री ध्रुव राज भट्ट

श्री ध्रुव राज भट्ट

वरिष्ठ वाली संरक्षण अधिकृत
श्री कविता सुवेदी

श्री कविता सुवेदी

बाली संरक्षण अधिकृत

केन्द्रिय आयोजना व्यवस्थापन इकाई

Ms. Januka Pandit

श्री जानुका पण्डित

उप-महानिर्देशक
01-5010124

केन्द्रिय आयोजना व्यवस्थापन इकाई

श्री शिव सुन्दर घिमिरे

श्री शिव सुन्दर घिमिरे

वरिष्ठ कृषि प्रसार अधिकृत
०१-५०१०००३
आशा शर्मा

आशा शर्मा

वरिष्ठ कृषि अर्थ विज्ञ
श्री लोक राज सुवेदी

श्री लोक राज सुवेदी

कृषि अर्थ विज्ञ
देवेन्द्र बहादुर थापा

देवेन्द्र बहादुर थापा

प्राविधिक सहायक
श्री सुनिता गौतम

श्री सुनिता गौतम

प्राविधिक सहायक

सम्पर्क विवरण

कृषि विभाग

हरिहरभवन, ललितपुर, नेपाल

सम्पर्क नं. : +९७७-१-५५२१३५६, ५५२४२२९, ५५२४२२६

अडियो सूचना : १६१८-०१-५५२१३५६

ईमेल: info@doanepal.gov.np
doa.agri2014@gmail.com

वेव : www.doanepal.gov.np

वेवसाइट हेरिएको

हाम्रो नक्सा

   फेसबुक

Department of Nepal's Office